Co o mě klienti říkají

Vždy dělám vše pro to, aby u spolupráce byla oboustranná spokojenost, což dokazují skutečná slova mých klientů.

Naprosto bezproblemova spolupraca, termin dodrzany s predstihom.

Boris Semizorov
Boris Semizorov www.colorika.cz

Pan Szabo je velmi zkušený kodér s kvalitou práce "pixel perfect". Měl s námi trpělivost, i když jsme museli (naší vinou) některé věci předělávat podle nových nápadů. Pokud chcete kvalitu za férovou cenu, mohu jedině doporučit.

Tomáš Nimmerrichter
Tomáš Nimmerrichter atomrtc.com

Spolupráce s Pavlem byla skvělá – dodané návrhy webu kvalitně a rychle nakódoval. Velmi oceňuji také jeho pomoc s následným nasazením webu a doporučení na vylepšení technických detailů po spuštění.

Jakub Blatný
Jakub Blatný www.fntc.cz

Pavlovi jsem svěřil k nakódování mého osoního webu. Samotnou práci zvládl skvěle a v dohodnutém termínu. To považuji u profesionála za samozřejmost. Avšak velmi mě potěšil jeho proaktivní přístup při vylepšování stránek po dodání. Nespokojí se s ničím méně než s dokonalostí. Je skvělé mít v podnikání takového partnera.

David Lörincz
David Lörincz www.davidlorincz.cz

S panem Szabo dlouhodobě spolupracujeme na všech projektech společnosti HyperMedia, a.s. a jsme maximálně spokojeni. Komunikace na jedničku, vždy vyjde vstříc a odvádí opravdu kvalitní práci.

Judita Formáčková
Judita Formáčková www.hypermedia.cz

Vynikající komunikace a spolupráce na projektu. Vše proběhlo tak, jak bylo domluveno a s výsledkem nové webové prezentace jsme nadmíru spokojeni. Tímto bych chtěl za kolektiv společnosti Mlýn Kojetín spol. s r.o. poděkovat a věříme, že započatá spolupráce bude nadále pokračovat.

Jan Kantorek
Jan Kantorek www.mlynkojetin.cz

S Pavlem Szabo jsem v kontaktu od roku 2009. Naustále si drží vysoký kredit jak v jednání se zákazníkem tak v přístupu prováděné práce. Vždy se snaží pochopit zákazníka a vejít se do jeho představ, dokáže kvalifikovaně poradit a vysvětlit podstatu problému.

Ing. Zdeněk Zlysek
Ing. Zdeněk Zlysek www.zlysek.cz

Pavel je nejen výborný podnikatel, který najde cestu z problémů a pomůže v nesnázích! Nastartuje vaše podnikání. Velké díky za čajovnu RASHMI, Pavle!

Paprsek Rashmi
Paprsek Rashmi www.vasecajovny.cz

Profesionální přístup. Bleskově rychlá komunikace a konstruktivní řešení požadavků i problémů. A nekonečné moře trpělivosti!

Daniel Fuglevič
Daniel Fuglevič www.speedempire.cz

Perfektní spolupráce, 100% spokojenost. Práce odvedená dle dohody na profesionální úrovni a v domluveném termínu. Cena předem dohodnuta a dodržena.

Lukáš Michovský
Lukáš Michovský kuponka.cz

Všechno cajk, rychlá a příjemná spolupráce, která určitě nekončí ... u kodérů jsme zvyklí spíš na negativní překvapení, o to více, když jsou z Ostravy

Milan Šudoma
Milan Šudoma www.delaweb.cz

Kvalitní práce na dvou projektech. U Pavla si nejvíce vážím jeho odbornosti, širokého záběru a konstruktivního přístupu.

Lucie Marková
Lucie Marková www.test-learn.com

Vynikající spolupráce! Jsem naprosto spokojený. Dokončenou zakázku jsme si předali ještě s předstihem a po celou dobu spolupráce byla naprosto rychlá

Taras Tary Povoroznyk
Taras Tary Povoroznyk www.tarycamp.cz

Spolupracovali jsme na několika projektech a spolupráce nadále trvá. Výborná komunikace a rychlost zpracování podkladů.

Kateřina Lébrová
Kateřina Lébrová www.hypermedia.cz

Pavel je velmi flexibilní člověk, který svému oboru opravdu rozumí.

Jan Brunec
Jan Brunec www.webdevel.cz

Pavel je rychlý, spolehlivý a umí dobře komunikovat. Sleduje také nejmodernější trendy, takže vám vždy dobře poradí. Vřele doporučuji.

Jakub Trpiš
Jakub Trpiš www.uspesne.eu

Rychlé reakce a konstruktivní řešení nápadů. Mohu doporučit.

Bc. Vít Rybák
Bc. Vít Rybák www.zethadesign.cz

Bezchybná spolupráce, ověřená na několika společných dílech - rychlost, spolehlivost, skvělá komunikace, operativní přístup - DOPORUČUJI !!!

Radim Suchánek
Radim Suchánek www.quizzy.cz

S Pavlem spolupracuji už od roku 2008 a vůbec nemám důvod na tomto faktu cokoliv měnit.

Kamil Übelauer
Kamil Übelauer www.ubefoto.cz