SSL certifikát pro domény

Autor: Bc. Pavel Szabo
Publikováno: 11.11.2015

Vytvořte bezpečné prostředí zabezpečené šifrované komunikace pomocí SSL certifikátu. Získáte větší důvěru zákazníků a zabezpečíte své stránky proti úniku citlivých dat. Princip SSL certifikátu spočívá v jedinečném asymetrickém šifrování, kdy má každá strana svůj originální šifrovací klíč, který brání rozšiřování dat třetí stranou. SSL certifikáty existují v několika typech a liší se rozsahem poskytované ochrany, mírou důvěryhodnosti a samozřejmě pořizovací cenou.

Výhoda domén s certifikátem SSL

Adresa zabezpečených stránek v prohlížečích začíná https://, která je v Google Chrome navíc zvýrazněna zelenou ikonkou a dává jasnou zprávu o tom, že poskytnutí informací na dané doméně je bezpečné. Vyhledávače hodnotí zabezpečené domény lépe a stavějí je na lepší pozice, než nedůvěryhodné stránky bez certifikátu. Zákazníci šifrovaným doménám věří, protože mají jistotu, že se jejich data nedostanou do nesprávných rukou, a nebojí se nakoupit.

Typy SSL certifikátů

Zelené EV certifikáty

Nejdůvěryhodnější certifikáty s rozšířeným ověřením využívané bankovními službami. Zelený adresní řádek je nepřehlédnutelná známka zabezpečení. Zelené EV SSL nabízí ochranu s nejvyšší důvěryhodností.

UC/SAN certifikáty

Slouží k zabezpečení několika dalších domén a poštovního serveru.

Wildcard certifikáty

Nabízí zabezpečení neomezeného počtu subdomén patřících pod hlavní zabezpečenou doménu.

Standardní certifikáty

Účinně zabezpečují pouze jednu doménu standardním cenově dostupným SSL certifikátem.

Proč koupit SSL certifikát v 5 bodech

  • Větší důvěra zákazníků
  • Podpora důvěryhodnosti značky
  • Zvýšení konverzí a prodeje
  • Lepší zabezpečení dat
  • Vyšší pozice ve vyhledávačích

Velká jména důvěřují SSL

Banky, finanční instituty, online obchody a velké firmy vědí, že si nemohou dovolit únik dat a volí zabezpečení pomocí SSL certifikátu, který dodá zákazníkovi pocit bezpečí a podpoří důvěryhodnost značky. Nepodceňujte bezpečnost a sílu důvěry ani vy a pořiďte si SSL certifikát, kterému věří miliony lidí a stovky známých firem.

Nečekejte, až se něco stane a zabezpečte doménu ještě dnes!

Ihned zajistím a zprovozním SSL certifikát pro vaši doménu, kontaktujte mě.