Mozkem technik, duší umělec

Moje práce je kombinací technické preciznosti, umělecké kreativity a pragmatismu. Poznejte kým jsem a náhledněte do mé filozofie tvorby webových projektů.

Pavel Szabo - programátor webových stránek a informačních systémů

Nejen programátor

Můj zájem o programování započal již v roce 2003, kdy jsem během školských let vytvořil svůj první web "Strašidelný hmyz". Ten obsahoval informace o mých oblíbených druzích kudlanek, strašilek a pakobylek. Díky tomuto projektu jsem se naučil programovat v Microsoft FrontPage, což vedlo k rozvoji mých znalosti v programování webů a informačních systémů.

Pavel Szabo u Bromo sopky na Jávě
Pavel Szabo v kavárně v Hanoi
Pavel Szabo - Na ostrově Koh Samui v Thajsku

Miluji bádání a objevování nových věcí, ať už jde o programování, hudbu nebo přírodu. Fascinuje mě, jak všechny tyto oblasti zapadají do sebe a tvoří dokonalé fungující systémy. Už během studia na technické univerzitě jsem odstartoval svou podnikatelskou kariéru v oblasti programování. S MacBookem v batohu jsem procestoval část světa a naučil se, jak podnikat efektivně a jak udržovat přátelský a srdečný přístup ke svým klientům.

Teď, když mi je 35 let, se cítím jako usazený dobrodruh. Těším se na každý nový projekt a spolupráci s pohodovými partnery, kteří si váží mé kreativity a přístupu k tvorbě webových projektů.

Kromě programování se ve volném čase věnuji i dalším aktivitám, jako je hudba a fotografie. Moje fotografie se prodávají ve fotobankách po celém světě a má vlastní hudba už brzy na Spotify překoná 1 milion streamů. Věřím, že programování není jenom o kódu, ale také o vizi, kreativitě a nápaditosti.

Realizované projekty

Taras "Tary" Povoroznyk

„Vynikající spolupráce! Jsem naprosto spokojený. Dokončenou zakázku jsme si předali ještě s předstihem a po celou dobu spolupráce byla naprosto rychlá.“

Taras "Tary" Povoroznyk

Taras "Tary" Povoroznyk

Petr Liška

„S Pavlem spolupracuji již více než 10 let a nehodlám na tom rozhodně nic měnit. Líbí se mě, že nezůstává na místě a stále se zajímá o nejnovější trendy a technologie, čímž posouvá své projekty nad většinu konkurence. Za celý tým Gigaplaces mu děkuji.“

Petr Liška

Petr Liška

Unikátní platforma JustShop pro tvorbu a prodej e-booků Unikátní platforma JustShop pro tvorbu a prodej e-booků Unikátní platforma JustShop pro tvorbu a prodej e-booků

Kompletní vývoj vzdělávací platformy, specializující se na tvorbu a prodej e-booků. Platforma poskytuje jednoduché rozhraní pro vytváření obsahů e-booků a po zakoupení si je mohou zákaznici prohlížet jak na webu, tak v automaticky generovaných PDF.

E-shop s oblečením pro známého Youtubera Taryho E-shop s oblečením pro známého Youtubera Taryho E-shop s oblečením pro známého Youtubera Taryho

Stojím za vývojem úspěšného eshopu s oblečením známého českého Youtubera. Díky komplexnímu administračnímu systému, efektivnímu propojení s dopravci a bankami, a rozsáhlému využití automatizace, se eshop těší vysoké míře prodejů.

Cestovatelský portál Gigaplaces uspěl na světové úrovni Cestovatelský portál Gigaplaces uspěl na světové úrovni

Stojím za vývojem cestovatelského portálu, který je světově oblíbený a to i díky funkci automatického překladu obsahu do 16 jazyků. Tento portál si získal tisíce fanoušků po celém světě a pravidelně generuje významné příjmy pro mého klienta.

19 let praxe tvorby webu

>100 dokončených projektů

>15 tis hodin programování

Mé přístupy a zásady

Vzdělání v oboru

Jsem absolventem technické univerzity a programování webů se věnuji už od roku 2005. Díky svému vzdělání a mnoha letům praxe jsem schopen řešit i ty nejnáročnější projekty v oboru webového programování.

Kontakty na experty

Spolupráce se mnou znamená nejen kvalitní práci, ale také přidanou hodnotu v podobě ověřených kontaktů na lidi z oboru. Pokud budete potřebovat například grafika, copywritera nebo jiného odborníka, rád vám poskytnu své doporučení a pomohu vám najít správnou osobu pro danou práci.

Vše dokončím

Mám pevné zásady a jednou z nich je dokončování všeho, co začnu. Klienti se nemusí bát, že bych si sbalil kufry v půlce projektu a zmizel nebo by nebylo možné se mi dovolat. Jsem zodpovědný a důsledný, a dokud není projekt úplně hotový, budu dělat vše proto, aby byl projekt dotažen do zdárného výsledku.

Podpora i po dokončení

Jako profesionál jsem vám k dispozici i po dokončení projektu. Můžete se na mě kdykoliv obrátit s jakýmikoliv dotazy či požadavky na úpravy či vylepšení webu. Jsem tady pro vás, abych vám poskytl podporu a zajistil, že váš web funguje přesně tak, jak potřebujete.

Smlouva je základ

Při každé spolupráci podepisuji se svými klienty smlouvu, aby byla naše spolupráce oficiálně a právně vyjasněná. Spolupráce je pro mě partnerstvím a chci, aby bylo zajištěno, že všechna pravidla budou jasně definována předem ve smlouvě. Takto mohu zajistit, že spolupráce bude úspěšná a že se neobjeví žádná nedorozumění.

Transparentní jednání

Jsem velmi transparentní jak v profesním, tak i osobním životě. Upřednostňuji přímočarou komunikaci, která směřuje k dosažení výsledků. Nemám rád faleš, zrady a manipulace a vždy se snažím jednat s čestností a upřímností.

Spolehlivost

Jako spolehlivý člověk beru své závazky vážně a jsem si vědom toho, že naše dohodnuté termíny a pravidla musí být dodržena. Rád pracuji s lidmi, kteří stejně jako já preferují pohodovou a bezstresovou spolupráci s lidským přístupem.

Loajalita

Jako profesionál si cením loajality ke svým klientům a vždy se snažím jim věnovat svou plnou pozornost a úsilí. Věřím, že spolehlivost a důvěra jsou klíčovými faktory úspěšné spolupráce a jsem hrdý na to, že si zachovávám loajalitu ke svým zákazníkům.

Vyladěné procesy

Jsem si vědom toho, že efektivní a řádně nastavené procesy jsou klíčem k úspěšnému podnikání. Proto jsem pečlivě vyladil své procesy, abych mohl pracovat efektivně, spolehlivě a s orientací na výsledky. Tyto procesy mi umožňují pružně reagovat na potřeby svých klientů a zároveň dodržovat vysokou úroveň kvality svých služeb.

Bohatá praxe

Jako webový programátor se věnuji této oblasti celý svůj profesní život a své znalosti neustále rozšiřuji. Mám přesah do marketingu a podnikatelského myšlení, což mi dává bohatou zásobu zkušeností a činí mě skvělým partnerem pro vaše projekty.

Profíci v týmu

Spolupracuji s týmem odborníků, kteří jsou v oboru designu, programování, marketingu, ale i asistenčních či projektových činností na špičkové úrovni. Jako tým spojujeme své silné stránky a díky tomu dokážeme přinést klientům co nejlepší výsledek.

Know-how

Můj zápal pro realizací webových projektů mi dává nadhled a schopnost vidět celkový obraz. Jako váš spojenec v podnikání vám rád poskytnu své odborné znalosti a zkušenosti, abych vám pomohl dosáhnout úspěchu.

Jsem jen člověk

Přestože by lidé často chtěli, abych byl Superman, ve skutečnosti jsem jen obyčejný člověk, který dělá chyby. Důležité je, že své chyby překonávám a neustále prohlubují své znalosti s otevřenou myslí, vstřícností a s orientaci na řešení.

Získejte užitečné rady pro svůj online byznys

Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte užitečné rady pro svůj online byznys, včetně informací o legislativě, technologiích nebo marketingu.

Vložením svého e-mailu souhlasíte s odběrem novinek, kdykoliv můžete odběr zrušit. Zároveň souhlasíte se zásadami ochranou osobních údajů.