Reference a doporučení

Výběr projektů, které jsem realizoval a osobní recenze od klientů.

Spojeni Mahlerem Spojeni Mahlerem

Expresně jsem vytvořil pro Akademii klasické hudby elegantní jednoduchou stránku s představením významného koncertu na počest Mahlerovy 7. symfonie. Na webu je mimo jiné úvodní video na pozadí webu, počítadlo do začátku události nebo interaktivní Google mapa.

Unikátní platforma JustShop pro tvorbu a prodej e-booků Unikátní platforma JustShop pro tvorbu a prodej e-booků Unikátní platforma JustShop pro tvorbu a prodej e-booků

Kompletní vývoj vzdělávací platformy, specializující se na tvorbu a prodej e-booků. Platforma poskytuje jednoduché rozhraní pro vytváření obsahů e-booků a po zakoupení si je mohou zákaznici prohlížet jak na webu, tak v automaticky generovaných PDF.

E-shop s oblečením pro známého Youtubera Taryho E-shop s oblečením pro známého Youtubera Taryho E-shop s oblečením pro známého Youtubera Taryho

Stojím za vývojem úspěšného eshopu s oblečením známého českého Youtubera. Díky komplexnímu administračnímu systému, efektivnímu propojení s dopravci a bankami, a rozsáhlému využití automatizace, se eshop těší vysoké míře prodejů.

Vynikající spolupráce! Jsem naprosto spokojený. Dokončenou zakázku jsme si předali ještě s předstihem a po celou dobu spolupráce byla naprosto rychlá.

Taras "Tary" Povoroznyk

Taras "Tary" Povoroznyk

Cestovatelský portál Gigaplaces uspěl na světové úrovni Cestovatelský portál Gigaplaces uspěl na světové úrovni

Stojím za vývojem cestovatelského portálu, který je světově oblíbený a to i díky funkci automatického překladu obsahu do 16 jazyků. Tento portál si získal tisíce fanoušků po celém světě a pravidelně generuje významné příjmy pro mého klienta.

S Pavlem spolupracuji již více než 10 let a nehodlám na tom rozhodně nic měnit. Líbí se mě, že nezůstává na místě a stále se zajímá o nejnovější trendy a technologie, čímž posouvá své projekty nad většinu konkurence. Za celý tým Gigaplaces mu děkuji.

Petr Liška

Petr Liška

Populární herní e-shop

Spolupracoval jsem na tvorbě rozsáhlého eshopu pro gaming komunitu, který se vyznačuje pokročilou administrativou a automatizacemi. Tento eshop nejenže stojí v popředí prestižní soutěže Shop roku, ale je i klíčovým faktorem v podpoře obchodního úspěchu a růstu našeho klienta.

Největší portál zvyků, tradic a pranostik Největší portál zvyků, tradic a pranostik Největší portál zvyků, tradic a pranostik

Portál nabízí uživatelům snadnou registraci a možnost přechodu na placené členství s platbou kreditní kartou. Navíc se portál úspěšně financuje prostřednictvím reklam Google AdSense, což umožňuje jeho neustálý růst a návratnost.

Perfektní spolupráce, výsledek na jedničku. Pan Szabo a celý jeho tým odvedli výbornou práci, přicházeli s vlastními nápady i iniciativou na vylepšení webu a vždy vyšli vstříc všem připomínkám i změnám v průběhu realizace. Doporučuji a mockrát děkuji!

Tomáš Valenta

Portál pro jazykovou školu známého influencera Portál pro jazykovou školu známého influencera Portál pro jazykovou školu známého influencera Portál pro jazykovou školu známého influencera

Firemní webový projekt s CMS systémem, kde studenti i lektoři plánuji lekce a provádí platbu kurzů. Administrátoři navíc mohou spravovat kurzy, mohou vytvářet slevy, přidávat reference a další.

Pan Szabo je profík s kterým budu rád spolupracovat dál. Web byl hotový včas, žádný deadline se neposouval a s veškerými úpravami se na něj můžu kdykoli obrátit. Za mě super spolupráce!

Dan Balcar

Dan Balcar

369sonic - Projekt, který uspěl na Kickstarteru 369sonic - Projekt, který uspěl na Kickstarteru 369sonic - Projekt, který uspěl na Kickstarteru

369sonic je inovativní projekt, který vyvinul Ultrasonický kuchyňský nůž. Pro klienta jsem vytvořil jednoduché moderní dvojjazyčné firemní stránky, které podporují jeho úspěch na Kickstarteru, kde se povedlo vybrat více než $ 78,823.

Oficiální encyklopedie Antonína Dvořáka Oficiální encyklopedie Antonína Dvořáka Oficiální encyklopedie Antonína Dvořáka

Bylo mi ctí pracovat na oficiální encyklopedii o skladateli Antonínovi Dvořákovi. Web má několik obsahových šablon, seznam skladeb s pokročilým filtrováním a nechybí ani uživatelsky přívětivá administrace pro vkládání a správu obsahu.

Oficiální web pro evropskou poslankyni Martinu Dlabajovou Oficiální web pro evropskou poslankyni Martinu Dlabajovou Oficiální web pro evropskou poslankyni Martinu Dlabajovou

Podílel jsem se na vývoji webu pro europoslankyni Martinu Dlabajovou. Při práci na tomto byl kladen důraz na každý detail, přičemž všechny prvky webu procházely složitým schvalovacím procesem tak, aby odpovídaly vysokým standardům a očekáváním.

Web pro svatebního kameramana Web pro svatebního kameramana Web pro svatebního kameramana

Jirkovi jsem vytvořil prodejní web jeho služeb. Vymysleli jsme balíčky služeb spolu s promakaným poptávkovým formulářem. Následně jsme začali řešit PPC marketing a Jirka se stal během krátké doby zaplněný poptávkami i na rok dopředu.

Spolupráce s Pavlem proběhla na jedničku s hvězdičkou. Komunikace byla bezproblémová, vše rychle zpracoval a veškeré připomínky a úpravy byly ihned splněny. Celým procesem mě provedl, vysvětlil a i na základě mých požadavků nastavil. Co je hlavní - i díky webu od Pavla mi začaly přicházet poptávky v takovém množství, že se mi naplnil kalendář do míry, kdy nejsem schopný pokrývat všechny objednávky. Pavle, děkuji moc za vše :-)

Jiří Kantor

Mezinárodní portál, který využívá umělou inteligenci Chat GPT Mezinárodní portál, který využívá umělou inteligenci Chat GPT Mezinárodní portál, který využívá umělou inteligenci Chat GPT

Na tomto portálu najdete slevové kupony eshopů. Systém je multi-jazyčný a běží i na několika doménách v zahraničí. Systém využívá nejrůznější automatizované importy a má implementovanou umělou inteligenci Chat GPT přes API.

Katalog svatebních profesionálů Katalog svatebních profesionálů

Pro pana Vršku jsem realizoval komplexní webový portál s uživatelskými účty, více tarify, systémem plateb za členství, možností rezervace a správy poptávek. Součástí webu jsou také sekce pro doporučení, galerie fotografií a videí, vše navrženo a programováno na míru pro maximální uživatelský komfort

Pavlovi jsem svěřil realizaci mého vysněného projektu a musím říct, že jsem byl velmi spokojen. Překvapil nejen nápady, ale vysokou profesionalitou a odborností. Vřele doporučuji a budu s ním spolupracovat i nadále.

Libor Vrška

Libor Vrška

Státní zakázky pro ÚZIS ČR (KZT/KZM) Státní zakázky pro ÚZIS ČR (KZT/KZM)

Pro ÚZIS ČR jsem vytvořil datové katalogy, které slouží pro lepší orientaci a kultivaci dat o zdravotní technice a zdravotním materiálu. Systémy nabízí možnosti pro import a export strukturovaných dat, umožňují komplexní vyhledávání a zároveň garantují vysokou úroveň zabezpečení webu.

E-shop s moderními obrazy na stěnu

Navrhl jsem a naprogramoval eshop na míru pro prodej uměleckých děl, který podporuje různé formáty a rozměry obrazů. Platforma je dostupná ve dvou jazykových mutacích, nabízí systém slevových kupónů a efektivní správu zákazníků a objednávek. Tato řešení přinesla klientovi značný nárůst objednávek a 

Naprosto bezproblemova spolupraca, termin dodrzany s predstihom.

Boris Semizorov

Půjčovna obytného vozu, která má každé prázdniny plno Půjčovna obytného vozu, která má každé prázdniny plno Půjčovna obytného vozu, která má každé prázdniny plno

Ukázka toho, jak i jednoduchý na míru vytvořený web může efektivně podporovat prodeje a přispět k obchodnímu úspěchu: U HDcar jsme dokázali naplnit cíl - zajištění rezervací pro luxusní obytný vůz, který se nyní těší velkému zájmu nejen o prázdninách.

Ria Design - Návrhy zahrad Ria Design - Návrhy zahrad Ria Design - Návrhy zahrad

Pro zahradní architekty jsem vytvořil přehledný jednoduchý web s nabídkou služeb, referencemi a ukázkami realizací. To vše v zajímavém designovém kabátu.

Dluhopisy Kairos Invest Dluhopisy Kairos Invest Dluhopisy Kairos Invest

Pro firmu Kairos Invest jsem vytvořil elegantní nabídku dluhopisového fondu. Vše doplněné o mapky a grafy.

Expert na Facebook reklamu

Pro experta na Facebook reklamu jsem vytvořil moderní firemní web s nabídkou služeb a s formuláři. Web mu pomáhá získávat nové klienty a rozvíjet jeho podnikání.

Pavlovi jsem svěřil k nakódování mého osoního webu. Samotnou práci zvládl skvěle a v dohodnutém termínu. To považuji u profesionála za samozřejmost. Avšak velmi mě potěšil jeho proaktivní přístup při vylepšování stránek po dodání. Nespokojí se s ničím méně než s dokonalostí. Je skvělé mít v podnikání takového partnera.

David Lörincz

David Lörincz

Mlýn Kojetín a jeho produkty

Realizoval jsem oficiální firemní web pro Mlýn Kojetín s bohatou 500 letou historií. Web obsahuje veškeré podstatné informace a má tématický design odpovídající historickému dědictví firmy.

Vynikající komunikace a spolupráce na projektu. Vše proběhlo tak, jak bylo domluveno a s výsledkem nové webové prezentace jsme nadmíru spokojeni. Tímto bych chtěl za kolektiv společnosti Mlýn Kojetín spol. s r.o. poděkovat a věříme, že započatá spolupráce bude nadále pokračovat.

Jan Kantorek

Jan Kantorek

MrSeto - Firemní web pro úklidovou firmu MrSeto - Firemní web pro úklidovou firmu MrSeto - Firemní web pro úklidovou firmu

Na tomto firemní webu pro úklidovou firmu z Ostravy jsem si vyhrál se silným vizuálním vzhledem a použil na doplnění zajímavé animace. Samozřejmě je rozpis služeb, ceník a poptávkové formuláře.

Pavel Szabo je skvělý tvůrce Webovek. S tvorbou stránek jsem velmi spokojena! Respektoval moje přání o vzhledu a řešil ihned případná další "doladění". Stránky se mi dobře ovládají a při propagaci mé tvorby mi vyhovují. Zákazníci si v klidu prohlédnou celou mojí nabídku a také mohou mít svá přání a bez problémů se mnou komunikovat. Velmi pana Szabo doporučuji.

Ludmila Benešová

Ludmila Benešová

Získejte užitečné rady pro svůj online byznys

Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte užitečné rady pro svůj online byznys, včetně informací o legislativě, technologiích nebo marketingu.

Vložením svého e-mailu souhlasíte s odběrem novinek, kdykoliv můžete odběr zrušit. Zároveň souhlasíte se zásadami ochranou osobních údajů.